Невідомі використовують ім я представництва в Україні Transparency International для збору персональних даних громадян

Липень 12, 2011 | Новини | Переглядів: 1485 | Коментарі: 0

 Організація звертається в правоохоронні органи за фактом підробки документів

Творче об’єднання «ТОРО» (Контактна група в Україні Transparency International) офіційно заявляє про свою непричетність до збору даних про фінансовий стан громадян України. «ТОРО» звертається до правоохоронних органів з вимогою розслідувати факт підробки офіційних документів організації та підпису її керівника.
11 липня 2011 року до Творчого об’єднання «ТОРО» звернулися кілька громадських та донорських організацій, що працюють у Вінницькій області, з вимогою пояснити, на яких підставах «ТОРО» збирає відомості про фінансовий стан громадян. За словами осіб, що звернулися, до них надійшли відповідні інформаційні запити, датовані 29.06.2011 та підписані нібито президентом ТОРО О.Хмарою.
Творче об’єднання «ТОРО» офіційно заявляє, що організація ніколи не збирала будь-яку інформацію про фінансовий чи майновий стан громадян України, не проводила жодних моніторингів чи розслідувань щодо фактів суміщення окремими особами посад в органах публічної влади та підприємницьких чи некомерційних організаціях. За своїм мандатом Творче об’єднання «ТОРО» не займається розслідуваннями індивідуальних випадків корупції та не підміняє собою роботу правоохоронних органів України.
Водночас організація глибоко занепокоєна фактом підробки офіційного бланку організації, підпису та печатки її керівника. Як з’ясували представники Творчого об’єднання «ТОРО», невідомі особи відправили щонайменше один інформаційний запит з міста Києва із використанням підробленого бланку організації. Творче об’єднання «ТОРО» звертається до правоохоронних органів України з вимогою розслідувати згаданий факт підроблення. Організація готова надати всебічну допомогу в розслідуванні інциденту.
Творче об’єднання «ТОРО» приносить вибачення всім згаданим у фальшивому листі особам та організаціям за завдані незручності чи можливу шкоду. «ТОРО» звертає увагу неурядових організацій Україні на ризик не доброчесної поведінки з боку окремих осіб та організацій і закликає до публічної оцінки таких дій.

Олексій Хмара, президент
Творче об'єднання “TOPO” – Контактна група в Україні Transparency International

 а/с №48 м. Кіровоград-5, Україна / po box 48, Kirovohrad-5, Ukraine

office +38(0522)27-23-15,
fax +38(0522)27-27-54,
cell +38(067)670-02-96


 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool