Надходження до Пенсійного фонду залишилися в кращому разі на рівні минулого року а не збільшилися на 18 відсотків

Май 06, 2011 | Новини | Просмотров: 1019 | Комментариев: 0

Про це інтернет-виданню  «FotoInform» повідомила прес-служба Національного форуму профспілок України.

«Надаючи інформацію Президенту про підвищення надходжень до Пенсійного фонду, автори забули уточнити, що раніше кошти з підприємств надходили до чотирьох фондів. До пенсійного та до трьох фондів соцстрахування: з тимчасової втрати працездатності, від нещасних випадків на виробництві та на випадок безробіття. Після впровадження так званого «єдиного соціального податку» гроші надходять спочатку до Пенсійного фонду, а вже потім розподіляються між іншими фондами. Тому чисто математично надходження до ПФ збільшилися, але до зростання економіки це не має жодного відношення», - зазначив голова НФПУ Мирослав Якібчук.

 Він підкреслив, що питома вага приєднаних до Пенсійного фонду трьох соціальних фондів складає 9,76%, майже 10%. Відтак, Пенсійний фонд автоматично збільшився на майже 10%, без жодного відношення до динаміки економіки.

Крім того, нагадують у НФПУ, не можна скидати з рахунків інфляцію, яка протягом квітня склала 4,4%.

 «Отже, з 18% відсотків так званого «зростання» майже 10% забезпечені надходженнями з трьох фондів соцстрахування, 4,4% - «з’їла» інфляція. Треба врахувати і незрозумілу ситуацію з підприємцями-спрощенцями, яких стало менше, але податків до Пенсійного фонду платять більше, без жодного відношення до зростання економіки. Якщо скласти всі ці цифри, то виходить, що йдеться про банальну маніпуляцію. Адже надходження до Пенсійного фонду якщо й збільшилися, то максимум на 3, а не на 18%, а якщо з’ясувати ситуацію з підприємцями-спрощенцями, можливо ці надходження і зменшилися», - підкреслив голова НФПУ.

Якібчук також закликав владу оприлюднити детальніші звіти щодо надходжень до Пенсійного фонду за минулі роки та за чотири місяці нинішнього року.

Як повідомлялося раніше, днями президент Віктор Янукович заявив, що у квітні 2011 року до Пенсійного фонду надійшло 11,5 млрд. грн., або на 18% більше, ніж за період з початку року і це пов’язано зі «зростанням заробітної плати» та «зростанням економіки».


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений