Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform Ваша інформація у цьому місці натиснути тут

Начальник Одеського центру розвитку персоналу Олександр Квітко відзначив 70-річчя

Травень 03, 2017 | Новини | Переглядів: 1255 | Коментарі: 0

Нещодавно начальник виробничого підрозділу «Одеський центр розвитку персоналу» регіональної філії «Одеська залізниця» Олександр Єфремович Квітко відсвяткував 70-річний ювілей.

Саме тому, під час проведення першої апаратної наради у якості директора регіональної філії, В’ячеслав Єрьомін висловив почесному залізничнику вдячність за вагомі трудові досягнення, найкращі побажання колективу та вручив ювіляру знак «За заслуги перед Одеською залізницею» ІІ ступеня.

Трудовий стаж Олександра Єфремовича нараховує понад півстоліття. Закінчивши Одеський технікум залізничного транспорту, Олександр Квітко почав свій трудовий шлях на посаді слюсаря ІІІ розряду з ремонту тепловозів. Потім отримав кваліфікацію помічника машиніста тепловозу. Працюючи машиністом тепловозу у локомотивному депо Одеса-Сортувальна, він продовжував освіту у Дніпропетровському інституті інженерів залізничного транспорту. У 1973 році у виші отримав кваліфікацію інженера шляхів сполучення-електромеханіка за спеціальністю «Електрифікація залізничного транспорту» зі спеціалізацією «Електрорухомий склад».
Пройшов службу у залізничних військах.

Після повернення у депо Одеса-Сортувальна молодого спеціаліста призначили майстром пункту техогляду моторвагонного рухомого складу, потім машиністом – інструктором локомотивних бригад. Наступною сходинкою трудової кар’єри була посада заступника начальника депо з експлуатації, потім – заступника начальника служби локомотивного господарства Одеської залізниці, першого заступника та згодом вже начальника служби локомотивного господарства.
Багаторічна праця достойно оцінена на державному та галузевому рівнях - трудова книжка Олександра Єфремовича нараховує 53 записи про заохочення. Серед яких «Почесна грамота КМУ», медаль «Ветеран праці», знаки «Почесному залізничнику», «Почесний працівник транспорту України», повний комплект нагрудного знаку «Залізнична Слава І, ІІ, ІІІ ступенів», знак «За вагомі заслуги перед Одеською залізницею» ІІІ ступеня. Є і особливий знак «За безаварійний пробіг на локомотиві 500 000 км», яким нагороджуються тільки машиністи- професіонали.

У 2008 році Олександра Єфремовича запросили очолити Дорожню технічну школу (нині «Центр професійного розвитку персоналу»), де він продовжує працювати і дотепер. «Ми підтримуємо престиж Центру, шануємо його давні традиції. Упевнений, що наша праця необхідна рідній магістралі і такі навчальні заклади повинні розвиватися. Адже робочі спеціальності, яким ми навчаємо – це ази професії, завдяки яким спеціаліст може стати успішним, грамотним професіоналом, а у подальшому – досвідченим керівником», – підкреслив Олександр Квітко.


Ви можете підтримати наш портал Фінансово

 


Hostpro
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool