Міська рада дала старт процедурі перейменування Кіровограда

Июнь 04, 2015 | Новини | Просмотров: 949 | Комментариев: 0

Кіровоградська міська рада сьогодні, 4 червня, своїм рішенням затвердила склад Координаційної групи з питань організації підготовки та проведення громадського опитування і громадських слухань щодо перейменування Кіровограда.

Завданнями Координаційної групи стануть координація діяльності виконавчих органів Кіровоградської міської ради, виконавчих органів районних у місті Кіровограді рад та Новенської селищної ради з питань організації підготовки та проведення громадського опитування і громадських слухань щодо перейменування міста Кіровограда, узагальнення пропозицій підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності щодо предмета проведення громадського опитування та громадських слухань та надання методичної допомоги суб'єктам громадського опитування та громадських слухань.
Координаційна група матиме право отримувати інформацію від фахівців в галузі історії, краєзнавства, топоніміки щодо питання, що винесено на громадське слухання, проводити наради, круглі столи з запрошенням посадових осіб органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій, фахівців та надавати доручення керівникам виконавчих органів місцевого самоврядування щодо предмета громадських слухань відповідно до їх повноважень.
За результатами громадських слухань будуть подані в терміни, встановлені пунктом 7 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки”, на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо перейменування міста Кіровограда шляхом прийняття відповідного рішення Кіровоградської міської ради.
Одночасно, міська рада доручила відділу з питань внутрішньої політики спільно з юридичним управлінням в термін до 1 серпня розробити та внести на розгляд міської ради Положення про порядок проведення громадського опитування. А фінансове управління отримало доручення внести на розгляд міської ради пропозиції щодо забезпечення фінасування проведення громадських слухань та громадських опитувань.
До складу Координаційної групи увійшло 13 осіб, головою групи обраний заступник міського голови Сергій Колодяжний, заступником голови – начальник відділу з питань внутрішньої політики Сергій Запорожан.

джерело

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений