Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Минулий рік теруправління Кіровоградщини завершило з суттєвим зниженням загального травматизму

Январь 13, 2014 | Новини | Просмотров: 595 | Комментариев: 0

У 2013 році на піднаглядних теруправлінню суб’єктах господарювання порівняно з аналогічним періодом 2012 року рівень загального травматизму зменшився на 41 особу, що засвідчило чітку тенденцію до поліпшення ситуації у системі охорони праці та промислової безпеки.

Так, у 2013 році на Кіровоградщині травмовано 81 працівника в порівнянні зі 122 в 2012 році. Досягнуто зменшення рівня загального травматизму в котлонагляді на 75 % (1, було 4), в енергетиці на 70 % (2, було 7), в нерудній промисловості на 70 % (2, було 7), в хімічній промисловості на 50 % (2, було 4), в житлово-комунальному господарстві на 50 % (2, було 4), в машинобудуванні на 47 % (12, було 21), в соціально-культурній сфері на 35 % (18, було 30), на підприємствах будівництва на 25 % (6, було 8), в харчовій промисловості на 17 % (7, було 6), в сільському господарстві на 16 % (17, було 20), відсутні випадки травмування на підприємствах з виготовлення шкіри проти 4, в газовій промисловості проти 1 та текстильній промисловості проти 1 в 2012 році.
Як зазначають у теруправлінні, значного поліпшення показників травматизму вдалося досягти завдяки застосуванню нових підходів до державного нагляду за безпекою праці. Зокрема, діяльність державних інспекторів протягом року була зосереджена не на покаранні порушників, а на сприянні створенню безпечних умов праці на кожному робочому місці. Неабияку роль у зменшенні кількості травмованих працівників відіграли регулярні семінари-наради з керівниками підприємств та особами, відповідальними за охорону праці, активна інформаційно-роз’яснювальна робота на виробництві та у ЗМІ. Посадовці теруправління постійно виступали у пресі, на радіо й телебаченні з інформацією про свою діяльність, надавали коментарі з актуальних питань безпеки й охорони праці, відповідали на звернення громадян, проводили брифінги й прес-конференції. Чимало матеріалів стосовно проблем Кіровоградщини вийшло на сторінках профільних видань «Технополіс» та «Охорона праці» у безпосередній співпраці прес-служби теруправління з редакціями цих журналів.
Зросла відвідуваність і популярність офіційного сайту теруправління, який оновив дизайн і значно активізував свою діяльність. Серед його відвідувачів - громадяни та суб’єкти господарювання, а також представники регіональних та центральних засобів масової інформації. Таким чином, багатомільйонна аудиторія має можливість із першоджерел користуватися перевіреною, компетентною інформацією про діяльність і політику Служби Дерджавного нагляду, а головне – пересвідчитися в її ефективності.


Прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області.
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений