Міністр промислової політики України Михайло Короленко побував у Кіровограді

Ноябрь 29, 2013 | Новини | Просмотров: 682 | Комментариев: 0

Сьогодні у Кіровограді з робочою поїздкою перебував Міністр промислової політики України Михайло Короленко.

Зранку, оглянувши виробничі потужності ПРаТ "Червона зірка", він поспілкувався із трудовим колективом заводу, а потім зустрівся у регіональній Торгово-промисловій палаті із керівниками провідних підприємств, представниками бізнесових кіл та професійних спілок області. Мета зустрічі – обговорити євроінтеграційний курс України крізь призму її соціально-економічного вибору

Під час зустрічі Міністр промислової політики України Михайло Короленко розповів, що являлося причинами підписання Розпорядження Кабінету Міністрів України про призупинення підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.
Детальний аналіз головних причин економічного спаду останніх місяців від Міністра зводився до єдиного висновку - наразі ринки України занадто залежні від східних партнерів, зокрема, Російської Федерації, що відіграло одну з ключових ролей у призупиненні підготовки до підписання Асоціації. Яку б галузь не брався аналізувати Міністр, скрізь відчутний російський вплив – або в плані головного експортера певного виду української продукції, або ж як постачальника сировини, наприклад, газу. За словами Михайла Короленка, лише за два тижні простою українських товарів на кордоні з Росією вітчизняні підприємства втратили 2 млрд. грн.
- Європейський Союз – це стратегічна перспектива України. І робота Уряду з наближення України до європейських стандартів не припиняється ні на день. При цьому ми маємо зберігати напрацьовані коопераційні зв’язки зі східними партнерами. За таких умов прийняте керівництвом держави рішення про необхідність тристоронніх перемовин за участі європейської і російської сторони – це єдино правильне рішення, - переконаний Міністр промислової політики України.
- Позицію України, нашого Президента на Вільнюському саміті не просто почули, до неї нарешті почали дослухатися. Економіка України має бути пріоритетом на шляху до чергових переговорів з європейськими партнерами. Відтак, Україна розраховує на солідарність та підтримку з боку Європейського Союзу, його держав-членів, а також країн-партнерів, - підкреслив Михайло Короленко.

 


 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений