Нужна финансовая помощь на срочную операциюМіністерство наголошує на необхідності своєчасної виплати стипендії та фінансування студентського самоврядування

Сентябрь 29, 2011 | Новини | Просмотров: 647 | Комментариев: 0

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України звернулось з листами до керівників вищих навчальних закладів щодо своєчасної виплати студентської стипендії та необхідності передбачення коштів при формуванні бюджету вищого навчального закладу на 2012 рік для фінансування діяльності органів студентського самоврядування (листи розміщено у рубриці «Нормативно-правова база діяльності Міністерства»).

Зокрема повідомляється, що до Міністерства надходять звернення від студентів та молодіжних громадських організацій стосовно затримання та виплати в неповному обсязі стипендій.
У зв’язку із цим зазначаємо, що розмір та порядок виплати студентських стипендій визначені постановами Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2004 року № 882 «Питання стипендіального забезпечення» та від 5 березня 2008 року № 165 «Деякі питання стипендіального забезпечення». Відповідно до законодавства стипендія підлягає обов’язковій індексації.
Міністерство звертає увагу, що керівники вищих навчальних закладів несуть персональну відповідальність за своєчасність виплати в повному обсязі студентських стипендій.
Також відповідно до ст. 38 Закону України «Про вищу освіту» передбачено, що фінансовою основою студентського самоврядування є кошти, визначені Вченою радою вищого навчального закладу в розмірі не менш як 0,5% коштів спеціального фонду відповідного вищого навчального закладу. Кошти органів студентського самоврядування спрямовуються на виконання їх завдань і повноважень. Не менш як 30% коштів мають витрачатися на підтримку наукової діяльності осіб, які навчаються у вищому навчальному закладі.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений