Марафон «Опозиційного Блоку» шириться по Україні

Декабрь 06, 2016 | Новини | Просмотров: 392 | Комментариев: 0

В кінці листопада активісти партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» почали у містах країни соціальний марафон «Справедливість і захист».

Суть його – зібрати підписи людей, які підтримують вимоги до влади, сформульовані в підписному листі. Зупинити війну! Знизити тарифи до 10% від доходу сім'ї! Зупинити грабіжницьке зростання цін! Підвищити мінімальну зарплату до 4,5 тис. грн. і пенсію до 2,5 тис. грн.! Відновити промисловість і дати людям роботу! Зупинити розпродаж землі! Передати гроші та повноваження регіонам!

«ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» вважає, що досягнення миру можливо на основі Мінських угод. Прийняття нової Конституції забезпечить децентралізацію, передасть повноваження і ресурси в регіони, дозволить містам, районам і областям вирішувати проблеми освіти, медицини, ЖКГ та гуманітарної політики. Центральна влада сфокусується на зовнішній політиці, національній безпеці та обороні. Зменшення кількості депутатів – Палата представників (35 чол.) і Палата депутатів (150 чол.) – дозволить ефективно вирішувати проблеми країни, а не займатися популізмом. Вибори слід проводити за новою Конституцією. Негайні, кардинальні, ефективні реформи торкнуться всіх сфер життя, приведуть до збалансування економіки, створення нових, високооплачуваних робочих місць, зміни тарифів, зростання реальних пенсій і зарплат. Зробивши ці кроки, Україна досягне успіху.

У Світловодську активісти партії 25 листопада почали збір підписів за скасування грабіжницьких тарифів на комунальні послуги, за відновлення економіки, підвищення мінімальних зарплат і пенсій. В той же день в Знам'янці теж стартував збір підписів на підтримку вимог опозиціонерів. В обласному центрі активісти збирали підписи городян на підтримку позовів до Вищого адміністративного суду України з приводу скасування рішення Верховної Ради про перейменування Кіровограда на Кропивницький всупереч думці більшості жителів міста. 27 листопада і в Олександрії почався збір підписів на підтримку вимог «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ».

Всього по Україні зібрано вже майже 50 тисяч підписів людей, які приєдналися до соціального марафону «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ»..


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений