Легкоатлети з Кіровоградщини знову серед найкращих (ФОТО)

Лютий 05, 2023 | Новини | Переглядів: 1376 | Коментарі: 0

Вчергове легкоатлети Кіровоградщини підкорюють п’єдестали змагань та мають вагомі здобутки

Все це можливо лише завдяки плідній командній роботі: тренер + спортсмен. Емоції зашкалюють, адже ми маємо чемпіонів та призерів Чемпіонату України з легкої атлетики! І цим чудовим здобутком завершується зимовий сезон для легкоатлетів Кіровоградщини цієї вікової категорії !

Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н відбувся протягом 3-5 лютого у Києві. Кіровоградщину на цих змаганнях представили 22 учасники – 10 юнаків та 12 дівчат.

Чемпіонкою України у бігу на 800 метрів (рез - 2:21.21) стала вихованка ДЮСШ ім. Іванова Каріна Григораш.

Чемпіоном України зі стрибків у довжину став вихованець ОДСДЮСШОР-2 Іван Буліч (результат - 6.78 ).

Також Іван Буліч завоював золото турніру у дисципліні потрійний стрибок, показавши результат 14.27.

Вікторія Бондаренко стала срібною призеркою на дистанції 3000 м, ????срібною призеркою на дистанції 2000 м з/п та здобула????бронзу на дистанції 1500 метрів.

Бронзу на дистанції 60 метрів та з естафетного бігу здобула Анна Карандукова.

Бронзу чемпіонату України на дистанції 800 метрів завоював Антон Хорольський.