Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кропивницька «Зірка» зазнала «сухої» поразки

Март 05, 2017 | Новини | Просмотров: 903 | Комментариев: 0

У матчі 20-го туру Ліги Парі-Матч кропивницьку «Зірку» на своєму полі приймала кам'янська «Сталь».

У першому таймі кропивницька команда грала динамічніше й цікавіше за своїх суперників. Було багато боротьби було у центрі поля. Господарі поля важкувато розкривала оборону «Зірки». Але командам так і не вдалося у першому таймі забити м’яч у ворота суперників.

На 48 хвилині зустрчі «Сталь» вийшла вперед, прекрасним ударом ворота «Зірки», вразив Роман Карасюк. Рахунок став 1:0 на користь господарів.

Деніс Васин на 73–й хвилині матчу реалізував пенальті та забив другий гол в ворота кропивницької «Зірки».

Роман Дебелко на 86-й хвилині зустрічі  поставив крапку у цій грі забивши  третій гол в ворота кропивницької команди.

Кропивницька «Зірка»  зазнала «сухої» поразки  з рахунком 0:3.