Кропивничанам нагадують, щодо зміни документів у зв'язку зі зміною назви міста

Август 04, 2016 | Новини | Просмотров: 792 | Комментариев: 0

Зміни до правовстановлюючих документів та документів щодо місця проживання фізичної особи не потребують їх обов'язкового внесення у зв'язку зі зміною назви міста.

На цьому акцентувала увагу кропивничан начальник юридичного управління міської ради Марина Смаглюк, коментуючи наслідки перейменування Кіровограда для мешканців обласного центру.

Не встановлено і термінів та обов'язковості внесення змін до правоустановлюючих документів майнового характеру та змін до місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

За бажанням особи ці відомості безоплатно вносяться до документів, в яких зазначаються відомості про місце проживання/перебування.

А у разі внесення таких змін, адміністративний збір з громадян не справляється, наголосила Марина Смаглюк.
Відповідно до пункту 16 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207, у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів вносяться зміни до реєстру територіальної громади із збереженням попередніх даних та із подальшим внесенням цієї інформації до Реєстру.

джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений