Кримінальна справа через грубе порушення законодавства про працю

Апрель 18, 2012 | Новини | Просмотров: 767 | Комментариев: 0

Прокуратурою Кіровського району міста Кіровограда проведено перевірку в порядку правозахисної діяльності в сфері соціально-економічних та трудових відносин. Про це Інтернет-виданню  «FOTOINFORM» повідомили у прес-службі прокуратури області

Зокрема, за її результатами порушено кримінальну справу відносно фізичної особи–підприємця за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.172 (грубе порушення законодавства про працю) Кримінального кодексу України. З 2008 року, здійснюючи свою підприємницьку діяльність, ФОП орендував приміщення на території підприємства «Колгоспний ринок» Облспоживтовариства. З метою економії коштів та ухилення від сплати обов’язкових платежів, що відраховуються до бюджету при виплаті працівнику заробітної плати, використовував працю чотирьох найманих працівників без належного оформлення трудових відносин та реєстрації трудових договорів в центрі зайнятості. Також не обліковував їх працю в табелях обліку робочого часу, не нарахував і не виплачував заробітну плату та внески до обов’язкових державних фондів. Тобто даний роботодавець не додержується вимог Конституції України, Кодексу Законів про працю України та інших законів України. На даний час ведеться досудове слідство.

Принагідно додамо, що даний випадок грубого порушення законодавства про працю непоодинокий. На даний час в провадженні прокуратури Кіровського району знаходиться ще одна аналогічна кримінальна справа.
   


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений