Комісія по вивченню ситуації на кіровоградських ринках продовжить свою роботу

Июль 01, 2011 | Новини | Просмотров: 879 | Комментариев: 0

Кіровоградська міська рада на своєму засіданні 30 червня заслухала та взяла до відома інформацію тимчасової контрольної комісії Кіровоградської міської ради по вивченню ситуації, яка склалася на ринках міста взяти до відома.

Як повідомила під час засідання сесії заступник голови комісії Олена Костенко, з урахуванням наявності конфліктної ситуації, що склалася між підприємцями і керівництвом ТОВ «Домініон – Кіровоград», яке є землекористувачем земельної ділянки по проспекту Правди, 1, комісія запропонувала підприємцям, в разі порушення їх прав, звертатися до суду в рамках уже відкритих справ, або з окремим позовом. Одночасно, комісія запропонувала керівництву ТОВ «Домініон – Кіровоград» в термін до 15 серпня 2011 року надати до Кіровоградської міської ради на затвердження проектну документацію та провести відповідну роботу щодо узаконення малих архітектурних форм, які розташовані на території ТОВ «Домініон – Кіровоград».
Враховуючи великий об’єм завдань, які поставлені перед тимчасовою контрольною комісією по вивченню ситуації, яка склалася на ринках міста, Кіровоградська міська рада вирішила продовжити термін її роботи до вересня 2011 року.

джерело сайт Кіровоградської міської ради


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений