Кіровоградцям, які перебувають на квартирному обліку, необхідно терміново оновити свої облікові дані

Июнь 12, 2013 | Новини | Просмотров: 633 | Комментариев: 0

Громадянам, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітету Кіровоградської міської ради, варто терміново оновити свої облікові дані.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня
2011 року № 238 "Про Єдиний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов" передбачено формування Реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, як автоматизовану систему збирання, накопичення та надання інформації про таких громадян.
З метою внесення даних та формування Реєстру, забезпечення мешканців міста доступним житлом просимо громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання, надати до відділу ведення обліку житла Кіровоградської міської ради за адресою: м.Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 41, кім.136 (середа з 9.00 до 12.00 та четвер з 14.00 до 17.00) наступні документи:
1. Довідка з місця проживання про склад сім'ї та реєстрацію (форма № 3).
2. Архівна довідка з ОКП «Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» (вул. Калініна, 12) про наявність або відсутність приватного житла на всіх дорослих членів сім’ї.
3. Довідка з місця роботи про перебування на квартирному обліку (для громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем роботи ).
4. Копії паспортних даних та ідентифікаційного коду на всіх дорослих членів сім’ї.
5. Копія свідоцтва про народження на неповнолітніх дітей.
6. Копії пільгових документів при наявності.

У разі відсутності відповідних документів, громадяни не будуть включатися до Єдиного державного реєстру.

Відповідно до змін до Житлового кодексу Української РСР (ст. 42), які вступили в дію з 01 січня 2013 року, не мають права на отримання житла ті громадяни, які не внесені до Єдиного державного реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов.
Кабінет Міністрів України 23.03.2013 року ухвалив Постанову №210 щодо завершення формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, до жовтня 2013 року.

джерело
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений