Нужна финансовая помощь на срочную операциюКіровоградці, завершується кампанія «Декларування -2015»

Апрель 23, 2015 | Новини | Просмотров: 555 | Комментариев: 0

Нагадуємо мешканцям Кіровограда та Кіровоградського району, що до закінчення деклараційної кампанії залишилося обмаль часу, оскільки 30 квітня 2015 року - останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації (прописка) громадянина.
Бланк декларації можна роздрукувати з веб-порталу Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua).
Податкова декларація подається до контролюючого органу в один із таких способів за вибором платника податку:
– особисто платником або уповноваженою на це особою;
– надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
– засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.
Варто зазначити, що поштове відправлення слід здійснити не пізніше, ніж за десять днів до закінчення граничного терміну подання декларації, а при поданні в електронній формі – не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає такий граничний термін (пункт 49.5 статті 49 Податкового кодексу України).
Також на веб-порталі ДФСУ та суб-сайті ГУ ДФС у м.Києві працює електронний сервіс «Декларування он-лайн», за допомогою якого громадяни можуть заповнювати та надсилати Декларацію через Інтернет.
Щодо громадян, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2014 року, то вони можуть надати декларацію упродовж всього 2015 року.
Шановні громадяни! Не відкладайте свій візит до податкової інспекції на останній день. Декларування доходів та своєчасна сплата податків – це конституційний обов’язок та індивідуальний внесок кожного громадянина у добробут держави.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений