Кіровоградці, за воду, використану для питних і санітарно-гігієнічних потреб, податок не сплачується

Февраль 26, 2013 | Новини | Просмотров: 811 | Комментариев: 0

Це передбачено змінами до ст.323 Податкового кодексу України, які діють у 2013 році.

Так, водокористувачі (підприємства, установи, організації, приватні підприємці), які використовують воду для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, не сплачують збір за спеціальне використання води.
Під терміном „санітарно-гігієнічні потреби” слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання води для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані. В даному випадку вода не повинна використовуватися на виробничі та інші потреби
При цьому, у разі використання води не тільки для власних питних і санітарно-гігієнічних цілей, а й для задоволення будь-яких інших виробничих потреб, такі водокористувачі сплачують збір на загальних підставах за весь обсяг фактично використаної води з урахуванням обсягу втрат води в їх системах водопостачання.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області


 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений