Нужна финансовая помощь на срочную операциюКіровоградці з розумінням ставляться до перейменувань, - Іван Марковський

Апрель 09, 2015 | Новини | Просмотров: 932 | Комментариев: 0

У Кіровоградській міській раді пройшли громадські слухання щодо майбутньої Концепції топонімічної політики у місті Кіровограді, повідомляє сайт міськради

Обговорити засади топоніміки обласного центру прийшли науковці, краєзнавці, лідери громадських організацій і просто небайдужі мешканці міста.
У слуханнях взяли участь також секретар міської ради Іван Марковський та заступник міського голови Сергій Колодяжний. Учасники обговорення відзначили, що вперше у Кіровограді думки щодо такої тонкої і важливої суспільної теми, як топонімічна політика обговорювалися піблічно і відкрито.
Запропоновану для дискусії Концепцію представив один із її авторів Микола Тупчієнко. Концепція грунтується на науковому підході і містить у собі критерії аспектів тестування при відборі тієї чи іншої топонімічної назви.
У залі звучало багато пропозицій, які стосувалися врахуванню в назвах міських об’єктів критеріїв історизму, краєцентризму, державотворення, патріотизму, деколонізації і дечужинізації.
Секретар міської ради Іван Марковський подякував усім учасникам слухань за громадянську активність і висловив переконання, що всі слушні пропозиції обов’язково будуть враховані в остаточній редакції Концепції.
- Я проводжу зараз багато зустрічей з мешканцями Кіровограда у мікрорайонах, за місцем їх проживання і можу сказати, що люди міняють свою позицію, - відзначив Іван Марковський. – Раніши вони в штики сприймали будь яку пропозицію по зміні назви вулиці, провулку, а тепер, враховуючи сьогоднішню ситуацію, з розумінням ставляться до перейменувань, а часто і самі виходять з топонімічними ініціативами.
Робоча група узагальнить усі висловлені інціативи, здійснить редагування Концепції і запропонує її остаточний варіант на розгляд міської топонімічної комісії, зробив підсумок слухань їх модератор Сергій Запорожан.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений