Кіровоградці, від 6 квітня на залізниці вводиться продаж іменних проїзних документів

Березень 29, 2013 | Новини | Переглядів: 1056 | Коментарі: 0

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2013 №160 «Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом» з 06.04.2013 вводиться продаж іменних проїзних документів. Дана постанова опублікована у виданні «Урядовий кур’єр» №54 (4940) за 22.03.2013 року та набирає чинності через 15 днів з дня опублікування (відповідно набирає чинності з 6 квітня 2013 року).

Зазначеною постановою передбачено, що оформлення у квитковій касі повних та дитячих проїзних документів, у тому числі в електронному вигляді, здійснюється із внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира зі слів особи, яка здійснює оплату проїзного документа. На якість обслуговування пасажирів у касах та на залізничних станціях дане нововведення жодним чином не вплине.
Однією із причин введення даного нововведення є поетапний перехід на електронні квитки, значне зростання Інтернет-продажу проїзних документів, запобігання випадкам незаконного перепродажу проїзних документів сторонніми особами.
Введення даної процедури значно не вплине на тривалість посадки пасажирів на залізничних станціях, адже згідно з п.7.4 «Правил перевезень пасажирів…», затверджених наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.12.2006 №1196, посадка на проміжних станціях при наявності проїзного документа проводиться у будь-який вагон поїзда.

Посадка в поїзд здійснюється за пред`явленням оригіналу проїзного документа та документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ для виїзду за кордон особи, яку визнано біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту, довідка про звернення за захистом в Україні, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, картка мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства).
Посадка в поїзд за дитячими проїзними документами здійснюється за пред`явленням документів, що посвідчують особу та мають інформацію про дату народження дитини (свідоцтва про народження дитини, паспорта одного з батьків, в якому є запис про дитину, проїзного документа дитини тощо).
Проїзні документи, придбані до набрання чинності цієї постанови, у яких не зазначено іменних даних пасажира (прізвища та імені) є дійсними і посадка до поїзда здійснюватиметься без пред’явлення документа, який посвідчує особу.
Стосовно проїзних документів, придбаних за пільговими цінами: порядок продажу проїзних документів залишається незмінним – документ, який підтверджує право на пільговий проїзд, необхідно пред’являти як при купівлі квитка, так і при посадці. При посадці в поїзд пасажиру, який має пільговий проїзний документ, необхідно пред’явити сам проїзний документ (квиток) та документ, що підтверджує право на пільговий проїзд. Інших додаткових документів, які посвідчують особу, пред’являти не потрібно.
На поїзди приміського сполучення та регіональні поїзди на проїзних документах (крім пільгових та безплатних) прізвище та ім’я особи не зазначаються і посадка здійснюється без пред’явлення документів, що посвідчують особу.


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro




Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool