Кіровоградці, час погасити наявні борги!

Май 21, 2014 | Новини | Просмотров: 714 | Комментариев: 0

ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» повідомляє, що на виконання доручення Уряду України Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг був переглянутий тариф на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для населення з 01.07.2014р., який буде прийнятий найближчим часом та повинен буде затверджений до початку нового опалювального сезону.

Зміна тарифів пов’язана із значним підвищенням вартості складових тарифу на теплову енергію, постійним зростанням вартості енергоносіїв та матеріалів. Очікуване зростання тарифу на послугу з централізованого опалення для населення складе приблизно 60%.

Адміністрація ДП«Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» звертається до споживачів з проханням терміново погасити наявні борги за послуги теплопостачання, не допускати їх накопичення протягом міжопалювального періоду.

Підприємство також повідомляє споживачів про необхідність укладення договору про надання послуг з централізованого опалення. Запрошуємо власників квартир, які ще не уклали договір про надання послуг з централізованого опалення, звернутися безпосередньо в абонентний відділ підприємства за адресою : вул. Кутузова 23/16. За бажанням споживачів договори про надання послуг з централізованого опалення можуть бути укладені при відвідуванні споживачів за місцем проживання контролерами абонентного відділу підприємства.


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений