Кіровоградські заводи презентували продукцію на Кубані (ФОТО)

Ноябрь 28, 2012 | Новини | Просмотров: 642 | Комментариев: 0

Минулого тижня у російському місті Краснодар відбулась масштабна спеціалізована аграрна виставка «ЮГАГРО 2012»,яка вже 19-й рік поспіль збирає на одному майданчику провідних виробників сфери АПК.

Кіровоградські виробники - заводи «Червона зірка» та «Гідросила» регулярно беруть участь у цій виставці вже багато років. Адже саме російський ринок - основний споживач і «червонозорівских» сільськогосподарських машин і «гідросилівскої» гідравліки.
З першого погляду на експозицію кіровоградського підприємства «Червона зірка» стає зрозуміло, що завод взяв курс на виробництво широкозахватної техніки. Серед восьми одиниць техніки, представлених на виставковому майданчику - два привертають увагу значними розмірами, що підносяться над усією експозицією. Це новинки виробництва - два нових ґрунтообробних агрегати: широкозахватний універсальний культиватор ПОЛЯРІС 12 і широкозахватна дискова борона АНТАРЕС 8 * 4.
Розширення модельного ряду заводу більш енергоємними машинами - це крок, продиктований часом, говорить генеральний директор заводу ПАТ «Червона зірка» Сергій Калапа. «Сьогодні сільгоспвиробник вимушений працювати в умовах скорочуються агростроки. Щоб встигнути зробити всі необхідні операції, господарства все частіше звертаються до більш широкозахватної техніки, яка здатна виконати необхідні операції в короткі терміни. Сьогодні «Червона зірка» охоплює більше 50% ринку СНД, і якщо потреби ринку змінюються, змінюємося і ми »- зазначає він.
Крім новинок, «Червона зірка» представила і ряд традиційних, а також модернізованих машин. Особливим інтересом, у фермерів користувалися просапні машини: сівалка ВЕГА 8 Профі та сівалка ВЕСТА 8, адже господарства вже зараз розпочали підготовку до весняної посівної.
У свою чергу, «Гідросила» на «ЮГАГРО» представила розширену лінійку шестеренних насосів серії «Майстер», якими комплектуються, в тому числі, трактора відомого білоруського заводу МТЗ, що входить у 8 найбільших виробників сільськогосподарських тракторів світу.
Крім того, компанія запропонувала виробникам сільськогосподарських машин, устаткування, іншим операторам ринку і експлуатуючим підприємствам ряд імпортозамінних рішень для гідросистем мобільних машин. У їх числі - аксіально-поршневі насоси і мотори, які можуть встановлюватися на сільськогосподарських тракторах і комбайнах John Deer, Case та «Ростсільмаш», а також шестеренні насоси серії К, конструкція яких виконана за загальноприйнятим світовим стандартом, з корпусом з прокатного алюмінію. Насоси цієї серії застосовуються на дуже широкому спектрі сільськогосподарської та іншої спецтехніки, у тому числі - на більш ніж 160 моделях тракторів і комбайнів західноєвропейських та американських виробників. Таким чином «Гідросила» відповідає на рік від року зростає кількість імпортної сільгосптехніки, завезеної на територію країн колишнього СРСР.
19-ту міжнародну виставку «ЮГАРГО» відвідало більше 12 тисяч чоловік. Цей кубанський аграрний форум ще раз підтвердив своє звання однієї з найбільших і найбільш ефективних аграрних виставок Росії. Пряме спілкування з кінцевими споживачами, можливість презентувати власну продукцію і побачити, куди рухається ринок в цілому, - всі ці завдання виставка «ЮГАГРО» виконала на «відмінно». А кіровоградські виробники, в свою чергу, використовували на всі сто ті можливості, які має ця виставка пропонує своїм учасникам.

Кіровоградські заводи презентували продукцію на Кубані (ФОТО)

Кіровоградські заводи презентували продукцію на Кубані (ФОТО)


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений