Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградськи студенти та програма «Відкрий своє майбутнє»

Сентябрь 19, 2013 | Новини | Просмотров: 740 | Комментариев: 0

Студенти КДТУ мають унікальну можливість спробувати себе в банківській справі вже під час навчання у ВУЗі.

У Кіровоградській області вже декілька років працює спільна програма навчального закладу і банку - «Відкрий своє майбутнє», при участі в якій студенти можуть пройти практику і застосувати отримані в інституті знання на практиці.

«Отримання практичних навичок роботи в найбільшому Банку держави, - розповідає Тетяна Гонтаренко-Домаранська, фахівець з питань сприяння працевлаштуванню випускників КДТУ, - а тим більше можливість подальшого працевлаштування - це суттєва допомога сьогоднішнім студентам у побудові успішного майбутнього. Такий стрімкий старт у професійній кар”єрі відкриває цілком реальні переспективи на майбутнє».

За словами директора Кіровоградської філії ПриватБанку Ростислава Масло, практичний досвід роботи в колективі, можливіть щоденного спілкування з клієнтами та корпоративний дух Банку допоможуть студентам не тільки зрозуміти професію банкіра, але й оцінити її переваги та недоліки. Крім того, регіональне управління ПриватБанку працює сьогодні у напрямку залучення до програми та співпраці й інші навчальні заклади області.

Стажування в ПриватБанку для студентів безкоштовне і проходить на реальних робочих місцях за індивідуальним планом . В рамках навчання майбутні банкіри виконують функцію "дублера співробітника". Після стажування, на підставі індивідуальних результатів, найкращі студенти запрошуються для подальшої роботи в банку або включаються до його кадрового резерву. У Кіровограді майже 100 випускників ВУЗу, які взяли участь у програмі «Відкрий своє майбутнє», стали співробітниками ПриватБанку.

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений