Кіровоградськи митники обговорюють актуальні питання з громадськістю

Октябрь 29, 2011 | Новини | Просмотров: 748 | Комментариев: 0

В Кіровоградській митниці на чолі із заступником начальника митниці Олександром Поліщуком відбувся «круглий стіл» з представниками Громадської ради при митниці, суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та декларантами митних вантажів. Про це Інтернет-видання  «FotoInform» повідомили у прес-службі Кіровоградської митниці

На обговорення були винесені проект постанови Кабінету Міністрів України щодо підтвердження відомостей про фактичне вивезення товарів за межи України та стан справ з впровадження процедур електронного декларування.
Метою впровадження зазначеної Постанови є вирішення проблемних питань щодо підтвердження фактичного вивезення товару за межі митної території України за електронною вантажною митною декларацією, засвідченою електронним цифровим підписом.
Олександр Поліщук відмітив, що у разі електронного декларування експортних товарів замість оригіналу примірника декларанта вантажної митної декларації у паперовому вигляді використовується електронна вантажна митна декларація. Підтвердження факту вивезення товару вноситься до електронної вантажної митної декларації та засвідчується електронним цифровим підписом митника, який здійснював дане митне оформлення.
До присутніх було доведено, що з 17 жовтня вступив у силу наказ ДМСУ, яким визначено порядок електронного декларування товарів за листами про погодження іншими митними органами та можливість перетворення у візуальну форму, придатну для сприяння її змісту людиною, електронної декларації, засвідчення її електронним підписом митника, що завершив митне оформлення, та потім направлення декларанту.


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений