Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградська ОДПІ повідомляє

Ноябрь 06, 2014 | Новини | Просмотров: 801 | Комментариев: 0

Встановлено новий порядок електронного адміністрування ПДВ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 569 від 16 жовтня 2014 року Державна фіскальна служба та Державна казначейська служба зобов’язані запровадити з 1 січня 2015 р. систему електронного адміністрування податку на додану вартість.
У тому числі планується відкриття до 25 грудня 2014 р. Держказначейством у зазначеній системі рахунків платникам податку на додану вартість, що зареєстровані платниками такого податку згідно із поданим до 15 грудня 2014 р. ДФС реєстром платників.
Такий рахунок відкривається автоматично на безоплатній основі і виключно на підставі реєстру платників податку, який ДФС після присвоєння особі індивідуального податкового номера платника податку надсилає Держказначейству. У свою чергу казначейська служба надсилає фіскальній службі повідомлення про відкриття електронного рахунка платника податку не пізніше наступного робочого дня з дня його відкриття. Після надходження такого повідомлення ДФС інформує платника податку про реквізити його електронного рахунка.
Варто відзначити, що впровадження електронного адміністрування податку на додану вартість дозволить детінізувати ПДВ. Очікується, що запропоновані зміни матимуть велику соціальну значимість та сприятимуть взаємовигідному співіснуванню усіх учасників податкових відносин.

Прес-служба Кіровоградської ОДПІ
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений