Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградська молодь готова долати надзвичайні ситуації

Декабрь 07, 2013 | Новини | Просмотров: 1174 | Комментариев: 0

Просвітницька робота серед дітей та молоді є одним з основних напрямків діяльності Управління ДСНС в області.

Об’єднавши зусилля з іншими зацікавленими організаціями - Департаментами освіти і науки, культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації, Управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації, обласною організацією Національної спілки журналістів України, регіональним представництвом Української пожежно-страхової компанії, інститутом післядипломної освіти вчителів - рятувальники уміло переконують підростаюче покоління у необхідності дотримання правил безпеки.

5 грудня юні кіровоградці зібралися у клубі «Провокатор», щоб стати учасниками заключного етапу акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» та нагородження переможців чотирьох конкурсів, які проводились впродовж року. Найкращі вишивки атласними стрічками, комікси-розмальовки, м’які іграшки, плетені гачком та пірографічні вироби з тематики безпеки життєдіяльності, виготовлені учнями, дошкільнятами, студентами та педагогами, колективні та індивідуальні роботи, виконані щиро та з високим професіоналізмом вражали усіх відвідувачів виставки, що розташувалась у холі клубу. Прес-секретар начальника обласного Управління ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Микола Леськів відзначив, що акція на Кіровоградщині проводиться з 2005 року і за цей час значно зросла кількість прихильників цього молодіжного руху, виріс рівень виконання конкурсних робіт, різноманітнішою стала тематика та значно збільшилась кількість способів втілення різних ідей щодо пріоритетного місця безпеки у нашому житті. Ще однією приємною миттю свята стало нагородження Миколи Васильовича Леськіва Золотою медаллю української журналістики – найвищу відзнаку Національної спілки журналістів України. Високу нагороду вручив голова обласної організації НСЖУ Юрій Сердюченко, який побажав творчих злетів та професійних успіхів.

Варто відзначити, що на оголошення про конкурси у засобах масової інформації відгукнулись діти і дорослі не лише в обласному центрі, а й підтримали у районах області. Діти з Світловодська та Компаніївки, Знам’янки та Кіровоградського району, з Новоукраїнського та Долинського району взяли активну участь в акції. На виставці було представлено більше 20 конкурсних робіт переможців.

Студенти навчальних закладів міста оплесками вітали виступи художніх колективів обласного центру дитячої та юнацької творчості – «Росинка», «Час Пік», «Антарес», які розважали глядачів у рамках концертної програми та вразили як хореографічними, так і музичними постановками. Активно діти долучилися і до конкурсів на пожежно-рятувальну тематику, які дозволили отримати заряд позитивних емоцій. Ведучі залучали до конкурсів усіх глядачів, і жоден з учасників не залишився без заохочувального приза.

Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій продовжує агітувати за безпечний і здоровий спосіб життя. Тож чекатимемо ще більше прихильників нашого руху за безпеку в житті, нових цікавих робіт на конкурс, нових ідей та нових переможців.

Просвітницька робота серед дітей та молоді є одним з основних напрямків діяльності Управління ДСНС в області.

Просвітницька робота серед дітей та молоді є одним з основних напрямків діяльності Управління ДСНС в області.

У ДСНС у Кіровоградській області

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений