Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградська міська рада зайняла восьме місце по Україні в списку найкращих за прозорістю у своїй діяльності

Март 06, 2012 | Новини | Просмотров: 1048 | Комментариев: 0

Протягом 2011 року Центр політичних студій та аналітики у співпраці з Партнерством громадських організацій “Новий громадянин” в рамках проекту “Знати, щоб діяти!” проводив моніторинг відкритості виконавчих комітетів міських рад обласних центрів на виконання ними норм Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

В рамках моніторингового проекту аналітики кожного місяці надсилали тематичні запити щодо підготовки закладів освіти до початку навчального року, організації тендерних процедур, рівня забезпечення з боку органів місцевої влади соціальних гарантій, ремонту старих і будівництва нових доріг та кількості виділенихї і витрачених коштів на медичну сферу.

Як повідомив міського голову Олександра Саінсуса директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран, Кіровоградська міська рада в списку кращих зайняла восьме місце. За його інформацією, найкращою міською радою в номінації “Прозорість року” визнано Вінницьку, найгіршою міською радою в номінації “Таємна бюрократія” стала Тернопільська.
джерело


 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений