Кіровоградщина: зображення виправного центру номер 104 в мініатюрі (фото)

Март 27, 2013 | Новини | Просмотров: 631 | Комментариев: 0

У наш час багато людей не розбираються в кресленнях і представити зовнішній вигляд проекту, є досить складним завданням, тож найбільш раціональний варіант є виготовлення макета, адже саме в ньому втілюється фізичний зміст проекту, його можна детально оглянути з усіх боків, скласти "усі за і проти" і в кінці кінців уявити зовнішній вигляд.


Так, в Олександрівському виправному центрі №104, що на Кіровоградщині виготовлено детальний макет установи та встановлено в класі службової підготовки персоналу.
Побачивши зображення виправного центру в мініатюрі дасть змогу працівникам установи набагато чіткіше уявити розміщення будівель на території до найдрібнішої деталі, більш детально вивчити маршрути руху та каналів надходження на територію заборонених предметів.
Особливо велике значення має макет установи для новоприбулих працівників, які матимуть змогу швидше ознайомитись та вивчити схему території виправного центру.

Кіровоградщина: зображення виправного центру номер 104 в мініатюрі (фото)


ст. інспектор ГКАР
лейтенант вн. служби
С.С. Барабанова


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений