Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградщина залучає кошти на енергозбереження

Декабрь 26, 2016 | Новини | Просмотров: 804 | Комментариев: 0

Сьогодні під час апаратної наради в облдержадміністрації директор департаменту інфраструктури та промисловості Олександр Корнюша поінформував про стан впровадження в області заходів із енергоефективності.

Директор департаменту наголосив, що сьогодні, коли значно розширилися можливості України із отримання міжнародної технічної допомоги на впровадження заходів у сфері енергозбереження, території почали активніше використовувати цей ресурс.

У 2016 році в області завершено реалізацію проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" Українського фонду соціальних інвестицій, у рамках якого у 2014-2016 роках було реалізовано 17 енергоефективних та енергозберігаючих мікропроектів у Бобринецькому, Вільшанському, Знам'янському, Компаніївському, Маловисківському, Олександрівському, Петрівському та Устинівському районах, а саме проведено енергозберігаючі та енергоефективні заходи в школах, дошкільних навчальних закладах, ФАПах, бібліотеках та будинку культури.

У рамках проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ" Протягом 2014-2016 років реалізується 28 енергоефективних та енергозберігаючих мікро проектів. Зокрема, проводяться інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення, енергозберігаючі та енергоефективні заходи в школах, дошкільних навчальних закладах та ФАПах у 9 районах області (Вільшанському, Знам'янському, Кіровоградському, Новгородківському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Олександрівському, Олександрійському та Петрівському).

У поточному році в область було залученню кредитні кошти Європейського Інвестиційного Банку на реалізацію проекту "Оптимізація системи теплозабезпечення шляхом децентралізації системи теплопостачання м. Олександрія Кіровоградська область" у рамках проекту "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України". Загальна вартість вищезазначеного проекту 18,4 млн. євро.

джерело

Коментарі для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
Загрузка...
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений