Нужна финансовая помощь на срочную операциюКіровоградщина: у цьому році 123 підлітки скоїли 143 кримінальні правопорушення

Июль 29, 2013 | Новини | Просмотров: 546 | Комментариев: 0

У зв’язку з ростом рецидивної злочинності серед підлітків наприкінці минулого року прокуратурою області було організовано вивчення причин цього явища та вжито ряд дієвих заходів на стабілізацію криміногенної ситуації серед неповнолітніх.

Як засвідчила статистика кожен п’ятий підліток в регіоні, який вчинив злочин у минулому році не перебував у трудових відносинах і не навчався. Переважна більшість дітей стала на протиправний шлях, учинивши злочинні дії, що посягають на власність. Основним мотивом такої поведінки стало намагання покращити своє матеріальне становище.
Тому, поточного року органами прокуратури Кіровоградщини здійснено відповідні перевірки в органах внутрішніх справ, підрозділах Державної пенітенціарної служби, службах у справах дітей, за результатами яких вжито заходів прокурорського реагування, спрямованих на попередження правопорушень серед дітей. Зокрема, внесено 38 подань, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 29 осіб.
Як результат, у поточному році спостерігається стабілізація криміногенної ситуації серед молоді та підлітків в регіоні. Так, у цьому році 123 підлітки скоїли 143 кримінальні правопорушення проти 297 за аналогічний період минулого року (-51%).

Прес-служба прокуратури області
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений