Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградщина: попереджений - означає озброєний!

Ноябрь 05, 2012 | Новини | Просмотров: 943 | Комментариев: 0

Лісівники Кіровоградщини приділяють особливу увагу питанню збереження лісових масивів. Постійно працюючи над збільшенням лісистості області з 7% до науково обгрунтованого рівня у 11%, одночасно працівники лісових господарств області оберігаючи наявні лісові масиви, захищають їх і від шкідників та хвороб.

Нещодавно у Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства завідувач сектором лісорозведення Лариса Романська провела практичний семінар на тему «Здійснення комплексу заходів в осередках шкідників», у якому взяли участь головні лісничі, інженери охорони та захисту лісу державних лісогосподарських підприємств області, а також лісничі усіх лісництв.
Під час семінару учасники детально розглянули питання проведення лісопатологічного обстеження, міри боротьби в осередках шкідників та хвороб. Особливу увагу було приділено правильному заповненню відомостей всихаючих насаджень.
На важливості проведення таких семінарів наголосили усі учасники, адже вони впевнені, що проведення якісної профілактичної роботи та вчасне виявлення уражених ділянок дають змогу знизити ризик розповсюдження хвороб. Водночас всі погодилися, що найкращий метод – не боротися, а попередити.

Л. Романська, завідувач сектором лісорозведення Кіровоградського ОУЛМГ
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений