Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram _ YouTube _ Facebook _ Whatsapp

Кіровоградщина: обласна влада надасть максимальну допомогу зі своєї сторони, - наголосив голова ОДА

Апрель 08, 2013 | Новини | Просмотров: 596 | Комментариев: 0

Таке завдання керівництву Гайворонського району поставив голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, побувавши на руїнах, що залишилися внаслідок нещодавньої пожежі.

 Споруда Центру вщент вигоріла, від старовинної будівлі залишилися лише стіни, а діти зосталися без улюбленого місця, де вони проводили своє дозвілля у позашкільний час.
– Необхідно зробити експертизу будівлі, розробити проект реконструкції, проаналізувати, що саме підлягає заміні. Це серйозне питання, одна справа – заміна вікон та утеплення, інше – це заміна несучих конструкцій, балок, – як зазначив Андрій Ніколаєнко. – Й вартість такого відновлення, скоріше будівництва ЦДЮТу. Така відбудова повинна стати спільною толокою: влади, громади, бізнесу, щоб місцеві діти могли повернутися до дитячо-юнацького центру, – підсумував керівник області.
– Враховуючи, що Президент України нинішній рік оголосив Роком дитячої творчості, і те, що у нових соціальних ініціативах Глава держави приділив першочергову увагу саме розвитку позашкільної освіти, а головне, що Гайворонські діти і педагоги звикли до цього приміщення, покладали велику надію, що воно у купі з іншими дитячими і спортивними закладами складе своєрідний культурно-спортивний центр Гайворона, районна і міська влада повинні докласти максимум зусиль для вирішення питання з Центром дитячої творчості, а обласна влада теж надасть максимальну допомогу зі своєї сторони, – наголосив голова ОДА.
 

Коментарі для сайта CackleЗагрузка...


Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений