Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоградщина: новий порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків

Декабрь 10, 2013 | Новини | Просмотров: 622 | Комментариев: 0

26 листопада 2013 року набрав чинності новий Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затверджений наказом Міністерства доходів та зборів України від 10.10.2013 р. №567 (далі – Порядок).

Відповідно до Порядку довідка видається відповідними органами Міндоходів за основним місцем податкового обліку платника податків безкоштовно на підставі отриманої заяви від платника податків (форма заяви встановлена додатком 2 до Порядку).
Орган доходів і зборів визначає наявність/відсутність у платника податків податкового боргу на дату формування Довідки з урахуванням наявності/відсутності такого боргу в інформаційних системах органів доходів і зборів за основним та неосновним місцем обліку платника податків.
За наявності у платника податків податкового боргу органом доходів і зборів готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, який надсилається на адресу платника податків.
Форма довідки встановлена у додатку 1 до Порядку.
Строк видачі довідки або направлення відмови в її наданні - 5 робочих днів з дня отримання органом доходів і зборів заяви платника податків.
Довідка може бути видана як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений