You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Кіровоградщина: на обліку перебуває 13,4 тис. безробітних громадян області

Жовтень 15, 2013 | Новини | Переглядів: 886 | Коментарі: 0

За даними обласної служби зайнятості на обліку цієї установи на кінець вересня 2013р. перебувало 13,4 тис. безробітних громадян області. Статус безробітного протягом місяця отримали 2,3 тис. осіб.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області порівняно з серпнем зменшився на 0,01 в.п. і на кінець вересня п.р. становив 2,27% населення працездатного віку, у сільській місцевості – на 0,01 в.п. і 2,46%, у міських поселеннях – на 0,01 в.п. та 2,17% відповідно.
Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами й організаціями до служби зайнятості, збільшилась за місяць на 1,1% і на кінець вересня 2013р становила 2 тис. (на кінець вересня 2012р. – 1,4 тис.).
Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) порівняно з серпнем не змінилося і на кінець вересня п.р. становило 7 осіб.
За сприяння державної служби зайнятості у вересні п.р. було праце-влаштовано 1,1 тис. осіб проти 0,9 тис. осіб у серпні.
Середньооблікова кількість безробітних, які отримували допомогу по безробіттю впродовж вересня п.р., становила 10,9 тис. осіб. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 945 грн.


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool