Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоградщина: Міндоходівці досягають примирення з платниками

Декабрь 12, 2013 | Новини | Просмотров: 712 | Комментариев: 0

Протягом двох останніх місяців поточного року органам доходів і зборів області вдалося примиритися з платниками податків під час розгляду у судах декількох адміністративних справ.

Завдяки цьому до державного бюджету уже надійшло майже 143 тисячі гривень. Підґрунтям для досягнення примирення стало уточнення контролюючим органом фактичних обставин, зазначених в акті перевірки.
На сьогодні Міндоходів України розробляє проекти нормативно-правових актів, спрямованих на розвиток інститутів досудового та позасудового врегулювання податкових спорів. Також здійснюється реалізація зазначених ініціатив у рамках чинних правових норм, зокрема і шляхом примирення сторін у адміністративних справах.
„Дослідивши досвід держав – учасниць ОЕСР у питаннях розбудови ефективних взаємовідносин у податковій сфері, ми повною мірою усвідомили необхідність відмови від одноосібного (лише владного) характеру відносин між органами доходів і зборів та платниками, а також встановлення цивілізованого партнерського спілкування з бізнесом”, - зазначив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Сергій Колотуха. Саме ці основоположні принципи закладено у Стратегію розвитку Міндоходів до 2018 року.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений