Кіровоградщина: міліція розглянула понад 11 тисяч звернень громадян

Декабрь 27, 2013 | Новини | Просмотров: 557 | Комментариев: 0

На особистому прийомі у керівництва обласного апарату та галузевих служб УМВС побувало більше тисячі громадян. Понад 270 жителів регіону спілкувалися з різних питань особисто з начальником Управління.

Із загальної кількості звернень близько 88 % становлять заяви, 12 % - скарги та 0,3 % - пропозиції громадян.
Поштою надійшло 5425 звернень, майже 5600 звернень жителі області надали під час особистих прийомів, що проводилися керівним складом органів внутрішніх справ.
Із зазначених звернень 9356 надійшло до міськрайорганів, 1658 – безпосередньо до УМВС в області.
За результатами розгляду 4770 звернень громадян задоволено, за 1939 заявами відмовлено, 1252 – визнано обґрунтованими, 1097 – необґрунтованими. Враховано 34 пропозиції громадян.
Протягом року на адресу керівництва Управління надійшло 611 звернень, що стосувалися неналежних дій або бездіяльності працівників міліції. Після проведених перевірок 94 скарги громадян визнано обґрунтованими, винних працівників притягнено до дисциплінарної відповідальності.


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений