Кіровоградщина: лекція для засуджених (фото)

Февраль 14, 2013 | Новини | Просмотров: 650 | Комментариев: 0

6 лютого 2013 року у приміщенні кримінально-виконавчої інспекції Долинського району УДПтС України в Кіровоградській області спільно з РЦСССДМ та районним центром зайнятості, проведено лекцію для осіб, що перебувають на обліку.

Представник районного центру зайнятості Щербіна Світлана Миколаївна ознайомила присутніх із законодавчо-нормативними актами щодо зайнятості населення та про послуги, що надаються центром у працевлаштуванні, направлення на навчання для отримання робітничої професії, отримання матеріальної допомоги по безробіттю, існуючі робітничі вакансії на території району, розповіла про необхідний пакет документів при зверненні до центру зайнятості. Всім бажаючим були вручені рекламні буклети про послуги служби зайнятості. Адже із 139 осіб, які перебувають на обліку інспекції лише 16,5% мають офіційну, постійну роботу. Інші працюють на тимчасових, сезонних роботах, а майже 30% взагалі не працюють. Будемо сподіватися, що інформація, яку отримали засуджені, допоможе їм у подальшому працевлаштуванні, ресоціалізації, та стати повноцінними членами суспільства.

Кіровоградщина: лекція для засуджених (фото)


Руслан Кулакевич
старший інспектор
кримінально-виконавчої інспекції
Долинського району

 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений