You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Кіровоградець став фіналістом Всеукраїнського фотоконкурсу

Квітень 11, 2012 | Новини | Переглядів: 1972 | Коментарі: 0

Незабаром у Кіровоград привезуть мобільну експозицію фотоконкурсу «Права людини крізь об’єктив». . Одним із фіналістів конкурсу став кіровоградець Ігор Філіпенко,  повідомляє Інтернет-видання «FOTOINFORM».

Мобільну експозицію про права людини побачать в цьому році в Києві і принаймні в 7-х інших містах України: в Чернігові, Львові, Луганську, Сімферополі, Кіровограді, Полтаві та Херсоні. Особливість експозиції в тому, що вона може використовуватись як в неформальному навчанні правам людини так і в офіційній системі освіти.
Ця ініціатива, що має назву «Кожен має право знати свої права» реалізується громадською організацією М’АРТ в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Норвезького Гельсінського Комітету.
Мобільна виставка і надалі дозволить експонувати її в різних місцевостях та дозволить звернути увагу громадськості на проблеми дотримання прав людини і згуртувати групи активістів на рівні місцевих громад.
Наразі, здійснено основні підготовчі роботи з розробки візуальних та текстових матеріалів експозиції, підготовлено групу регіональних координаторів, завершено фотоконкурс «Права людини крізь об’єктив».
Фотоконкурс став окремою подією. Роботи, що були надіслані в рамках цього конкурсу носять різного плану повідомлення.Хтось бачить права людини в звичайному повсякденному житті, а хтось – в бездіяльності влади,що виражається в фіксації потреб людини, кричущих порушень її прав та претензій до влади з цього приводу.
Всього було надіслано більше 50 фото, автори яких намагалися показати ними своє бачення і позицію стосовно прав людини. Участь у конкурсі взяли не лише фотохудожники з України, фото надходили також з Білорусі та Росії. Ми щиро вдячні всім учасникам конкурсу і переконані в необхідності активізації громадськості засобами подібних конкурсів, оскільки фіксація та усвідомлення проблем, пов’язаних з правами людини – це перший крок на шляху до їх вирішення.
Складно було визначитися з переможцями, оскільки надійшло багато цікавих та змістовних робіт. Оцінювання робіт відбувалось в декілька етапів.


Фіналістами конкурсу стали:

Красільникова Юлія (м.Луганськ), Маркус Наталія (м.Донецьк), Степаненко Олександр (Тернопільська обл..), Зозуля Олександр ( Білорусь), Філіпенко Ігор (м. Кіровоград).

http://www.fotoinform.net/

Це фото Ігоря ФІЛІПЕНКА ввійшло в фінал цього фотоконкурса.Перемогу отримала робота Степаненка Олександра з м. Чортків, Тернопільської області.

Фото зроблене у м. Язловець Тернопільської області і має свою історію: самотня жінка щодня приходить до зруйнованого та оскверненого римо – католицького костелу XVIст. для того, аби винести з нього сміття, що залишають по собі новітні вандали та помолитися.
Це фото несе потужне повідомлення про важливість для людини її релігійного світогляду та почуттів, що охоплюють її самосвідомість та самопереживання, і без яких немислиме її життя.
Фото Олександра Степаненка буде розміщено на одному зі стендів експозиції «Свобода совісті та віросповідання» і під час проведення виставки його побачить вся країна.
Також в дні проведення виставки в тій місцевості, де вона проводитиметься відбудуться інформаційні акції, що покликані привернути увагу громадськості до місцевих проблем і необхідності спільних дій, спрямованих на їх вирішення.


 


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool