Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоградець нашкодив державі на 744 тис. грн.

Сентябрь 06, 2012 | Новини | Просмотров: 654 | Комментариев: 0

Прокуратурою Ленінського району міста Кіровограда виявлено фіктивне приватне підприємство, створене кіровоградцем з метою незаконного отримання насіння з Державного резервного насіннєвого фонду України.

Кримінальне правопорушення виявлене прокурором у ході перевірки додержання вимог бюджетного законодавства під час отримання суб”єктами господарювання насіння під урожай 2012 року від згаданого державного підприємства. Підприємство-фантом не мало ні сільгосптехніки, ні землі для обробітку. Втім, всі документи (звісно, фіктивні), необхідні для отримання насіння, крутію вдалося зібрати. Включно з завідомо неправдивою довідкою від імені голови однієї з сільрад Черкаської області про нібито «наявність» у підприємства орендованих земельних ділянок та відсутність заборгованості по сплаті за оренду! Не дивно, що на початку 2012 року на підставі поданих «документів» так званий підприємець отримав з Держрезервнасінфонду насіння гречки, ячменю, соняшнику, кукурудзи та сої на загальну суму близько 744 тис. грн.
За результатами перевірки прокуратурою Ленінського району обласного центру відносно спритника порушено кримінальну справу за цілою низкою статей Кримінального кодексу України.
Матеріали кримінальної справи скеровано за підслідністю до Ленінського ВМ КМВ УМВС України в Кіровоградській області для організації досудового слідства.
Принагідно зауважимо, що з початку року у ході здійснення правозахисної діяльності у бюджетній сфері прокурорами Кіровоградщини порушено 24 кримінальні справи, 20 з яких розслідувано та спрямовано на судовий розгляд.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете