Кіровоградcьким платникам податку на додану вартість повернули з бюджету 268,5 мільйонів гривень

Май 27, 2014 | Новини | Просмотров: 342 | Комментариев: 0

Таку суму бюджетного відшкодування отримали платники податку області протягом січня-квітня цього року.

При чому майже 83 відсотка – в автоматичному режимі. Шістьом підприємствам Кіровограда за „спрощеною” процедурою відшкодовано з бюджету 222,5 мільйона.
Перший заступник начальника обласного управління Міндоходів Сергій Колотуха наголошує на оперативності та простоті такого механізму, зокрема скорочених термінах проведення перевірок та зарахування коштів на поточний рахунок платника податку. Це, за його словами, сприяє підвищенню конкурентноздатності підприємств та пожвавлює підприємницьку ініціативу.
За результатами контрольно-перевірочної роботи за січень-квітень поточного року упереджено незаконне бюджетне відшкодування ПДВ на суму 3,2 мільйона гривень.

Прес-служба ГУ Міндоходів у Кіровоградській області

Если у Вас остались какие-либо вопросы, либо у Вас есть желание высказаться по поводу этой статьи, то Вы можете оставить свой комментарий внизу страницы. Порекомендуйте эту статью друзьям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Loading...

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle
Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете