Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform

Кіровоград: за 2012 рік у місті з`явилось 422 квартири

Февраль 20, 2013 | Новини | Просмотров: 847 | Комментариев: 1

За 2012р. у м.Кіровограді прийнято в експлуатацію 422 квартири загальною площею 48,4 тис.м2, що на 31,8% більше ніж за 2011р. (по області – в 1,7 раза). Індивідуальними забудовниками збудовано 90,6% загального обсягу житла.

Серед інших об’єктів соціальної сфери прийнято в експлуатацію навчальний корпус та дитячий садок ЗОСШ №15 на 115 учнівських місць та 52 місця відповідно, перинатальний центр на 60 ліжок, лікувально-діагностичні центри на 28 відвідувань за зміну та плавальний басейн дошкільного навчального закладу.
За 2012р. завершено будівництво та прийнято в експлуатацію 13 км ліній електропередачі, 1,2 км місцевих трубопроводів для транспортування газу, вузли доступу до мережі Інтернет, потужності з виробництва олії нерафінованої, хлібобулочних виробів, столярних виробів, вікон та дверей пластмасових, зерноочисний сушильний пункт, магазини, кафе, адміністративні будівлі, станцію технічного обслуговування легкових автомобілів, автомобільно-газонаповнювальну компресорну станцію, мийний комплекс для машин, дільницю термічної утилізації промислових відходів, котельні та інші об’єкти.
 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool