Кіровоград: виконком міської ради погодив порядок розгляду електронної петиції

Март 22, 2016 | Новини | Просмотров: 599 | Комментариев: 0

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради погодив Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету на своєму засіданні сьогодні, 22 березня.

Таке рішення приймається з метою розширення можливостей прямої участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення, відзначила під час засідання виконкому начальник відділу по роботі зі зверненнями громадян Оксана Пономарьова.

Електронна петиція – це колективне звернення громадян, адресоване Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету, яке подається через офіційний веб-сайт Кіровоградської міської ради або веб-сайт громадського об’єднання, що здійснює збір підписів на підтримку петиції та стосується питань, які відносяться до їх компетенції.
Порядком передбачається, що Кіровоградська міська рада та громадські об’єднання під час збору підписів на підтримку Петиції, зобов’язані

забезпечити:
безоплатність доступу та користування інформаційно-телекомунікаційною системою, за допомогою якої здійснюється збір підписів;
електронну реєстрацію громадян для підписання петиції;
недопущення автоматичного введення інформації, в тому числі підписання Петиції, без участі громадянина;
фіксацію дати і часу оприлюднення Петиції та підписання її громадянином.

Петиція, адресована Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету буде розглядатися за умови збору на її підтримку не менше як 450 підписів громадян протягом не більше 45 днів з дня оприлюднення петиції.

джерело
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений