Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш Telegram 

Кіровоград: відкрилась виставка «Палітра кольорового життя» (фото)

Июнь 24, 2013 | Новини | Просмотров: 757 | Комментариев: 0

В Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки «Палітра кольорового життя» приуроченої пам’яті художника – земляка Петра Колодєєва.

Петро Анатолійович Колодєєв народився в 1962 році в селі Злинці Маловисківського району Кіровоградської області в сім’ї колгоспників. Свої здібності проявив ще в школі, дивуючи вчителів та однокласників. Малював казкових героїв, баталії минулих війн та природу. А потім, з відзнакою, закінчив курси художників – оформлювачів в м. Кіровограді. Після успішного закінчення продовжив навчання в Одеському художньому училищі імені М. Б.Грекова.
Радісні акорди живого, сонячного, теплого кольору і зараз звучать у філософських роботах, пейзажах і натюрмортах, в релігійній тематиці Петра Колодєєва. Основна тема його творів – любов до Бога, до рідного краю. Він так поспішав жити. За останні три місяці Петро Анатолійович розписав всю церкву в с. Леніно Радомишльського району Житомирської області, написав 7 ікон. Працював по 14 – 16 годин на добу. А от купол розписати уже не встиг, життя так рано обірвалося, воно закінчилося… Його, все до краплини, виписав Майстер в фарбах своїх робіт, в фарбах свого життя… Петру Колодєєву вдалося показати глибоке проникнення в стилістику іконопису й уміння, не відступаючи від канонів, творчо переосмислити його багатовікову традицію. Мистецтво Петра Колодєєва – це індивідуальний пошук вічних джерел краси і гармонії світу. Саме він обумовив подорож художника вглиб століть, до своєї етнічної спадщини. Це ми бачимо в його роботах: «Віра, Надія, Любов», «Три коня Апокаліпсиса», «Замок Тамплієрів», «Янгол», «Любов лебедина» та інших.
Так вже судилося, що митець у міру свого таланту мислить образами, втілюючи їх на полотні, а глядач за їх посередництвом складає своє уявлення про митця, про життя, навіть про себе. Можна сміливо стверджувати, що Петро Колодєєв щиро любив людей і, незважаючи ні на що, стверджував своїм мистецтвом, що життя – прекрасне. Дана виставка пам’яті підтверджує, що його життя продовжується в створених ним шедеврах…

Кіровоград: відкрилась виставка «Палітра кольорового життя» (фото)

Кіровоград: відкрилась виставка «Палітра кольорового життя» (фото)

Кіровоград: відкрилась виставка «Палітра кольорового життя» (фото)

 

Валентина Ноженкоголовний зберігач фондів Кіровоградського обласного художнього музею
 

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений