Нужна финансовая помощь на срочную операциюКіровоград: відбувся перший тур конкурсу «Кращий державний службовець» (фото)

Март 26, 2013 | Новини | Просмотров: 801 | Комментариев: 0

На базі навчального центру при Управлінні МВС України в Кіровоградській області серед державних службовців правоохоронного відомства відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року.

- За дорученням Міністерства внутрішніх справ України з метою заохочення працівників з числа державних службовців органів внутрішніх справ до підвищення результатів службової діяльності та професійної майстерності в обласних апаратах на місцях було проведено перший етап конкурсу у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст», - розповідає начальник управління кадрового забезпечення УМВС в області полковник міліції Олександр Шепелєв.
У конкурсі взяли участь державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень, відносяться до V-VІІ категорій посад, а стаж їх державної служби становить не менше п’яти років, з яких на керівних посадах та серед спеціалістів – не менше двох років.
За рішенням організаційного комітету в номінаціях «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст» переможцями стали завідувач фінансового сектору - головний бухгалтер Кіровоградського міськвідділу міліції Наталія Кириленко та спеціаліст першої категорії відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку (ВФЗБО) УМВС в області Марина Одінцова.
Держслужбовці показали найкращі знання Конституції України, нового законодавства про державну службу та боротьбу з корупцією, специфіки функціональних повноважень державного органу, складання ділового документа та володіння персональним комп’ютером.
Надалі роботи переможців першого етапу конкурсу «Кращий державний службовець» будуть направленні до МВС України для участі у другому турі.
Загалом представниці прекрасної статті зізнаються, що секрет успіху їх щоденної праці полягає у любові до обраної справи. Завдяки точному і пунктуальному виконанню обов’язків та добрим взаємовідносинам з колегами їм вдається завжди досягати високих результатів у діяльності.
Наталія Кириленко має 12 років стажу державної служби, усі з яких на керівних посадах. Працювати у міліції жінка почала трохи менше року тому, і одразу ж гармонічно влилася у колектив Кіровоградського міськвідділу. Наталія Олександрівна охоче ділиться власним досвідом із молодшими співробітниками, які потребують її поради.
Вже більше 6 років залишається вірною улюбленій справі і Марина Одінцова. З 2006 року вона незмінно працює у відділі фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку УМВС в області. Дівчина запевняє, що серед майже 20 колег, з якими трудиться пліч-о-пліч, вона почувається як вдома, і не уявляє свого життя без рідного підрозділу.

На базі навчального центру при Управлінні МВС України в Кіровоградській області серед державних службовців правоохоронного відомства відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений