Кіровоград: у педуніверситеті буде «Wi-fi»

Сентябрь 02, 2013 | Новини | Просмотров: 818 | Комментариев: 0

Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко привітав майбутніх педагогів, правників та видавців Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з Днем знань.

Вітаючи першокурсників голова облдержадміністрації наголосив, що благодатна Кіровоградська земля виховала чимало видатних особистостей не лише вітчизняного, а й світового масштабу. - Чого вартий Володимир Винниченко, ім’я якого носить педагогічний університет, всесвітньовідомий Учитель Василь Сухомлинського, який жив і творив у Павлиші. Цю лінійку імен можна продовжувати і продовжувати до безкінечності. Але Вам, першокурсникам, хочеться побажати, щоб ви далі продовжували славні традиції вітчизняної науки і про вас говорили, як про нових Тарковських, Сухомлинських, Кондратюків, - наголосив Андрій Ніколаєнко.

Голова облдержадміністрації на посвяту першокурсників завітав з цікавим подарунком - ректору педуніверситету Олегу Семенюку він вручив сертифікат на обладнання для облаштування "Wi-fi" – зони у дво- та семиповерховому корпусі Вишу. "Освічені люди та кваліфіковані кадри – основне багатство держави. На цьому наголошує і Президент України, виділяючи серед пріоритетних завдань розвиток інтелектуального потенціалу нації, формування економіки, заснованої на знаннях. Сподіваюся, що "Wi-fi" – зона буде не лише розвагою для студентства, а найперше засобом для інтелектуального зростання", відзначив Андрій Ніколаєнко.

Голова облдержадміністрації разом із ректором педагогічного університету вручили символічний студентський та квиток ліцеїста першокурснику університету та учневі педагогічного ліцею Вишу.
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений