Печать на одежде

Кіровоград; у міськраді буде скорочення штатів

Июль 22, 2014 | Новини | Просмотров: 934 | Комментариев: 0

З метою економного і раціонального використання бюджетних коштів та оптимізації структури виконавчих органів міської ради виконавчий комітет погодив проект рішення міської ради “Про структуру, загальну чисельність та штати апарату Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровоградської міської ради”.

Як повідомила начальник відділу кадрової роботи міської ради Світлана Балакірєва, проект підготовлений з врахуванням пропозицій керівників виконавчих органів та депутатів міської ради за результатами аналізу ефективності роботи, продуктивності праці та можливості перерозподілу повноважень між працівниками і оптимізації структури міської ради.
- Запропонованим проектом передбачається зменшення загальної чисельності апарату Кіровоградської міської ради та її виконавчих органів до 265 осіб, відзначила Світлана Баоакірєва. - Планується скоротити 17 посад. Одночасно новою структурою пропонується змінити істотні умови праці у 36 працівників (а це: зміна посад, посадових обов’язків та розміру заробітної плати) Загалом вищезазначені зміни структури будуть стосуватись майже 20% працівників виконавчих органів міської ради.
Проектом рішення також пропонується скорочення посади першого заступника міського голови. За інформацією Свтлани Балакірєвої, така пропозиція ґрунтується на тому, що постановами Кабінету Міністрів України від 03.12.1997 № 1349 та від 21.07.2005 року № 614 передбачено, що у міських радах міст ІІ групи, до якої відноситься і Кіровоград, повинно налічуватись 3-4 штатні одиниці заступників міського голови. На сьогоднішній день в структурі апарату міської ради працюють 5 заступників міського голови. За пропозицією тридцяти депутатів міської ради і було запропоновано скоротити посаду першого заступника міського голови.
В разі прийняття відповідного рішення міської ради вивільнення посадових осіб місцевого самоврядування, посади яких планується скоротити, буде проведено з дотриманням Кодексу законів про працю України, а саме: їх буде попереджено про наступне вивільнення та по можливості запропоновано рівноцінну або іншу роботу у виконавчих органах міської ради, запевнила Світлана Балакірєва.
Виконком доручив відділу кадрової роботи забезпечити внесення даного проекту рішення на розгляд міської ради

джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений