Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: створено туристичний клуб «Мандри»

Декабрь 23, 2013 | Новини | Просмотров: 833 | Комментариев: 0

Спортивний туризм вже більше 10 років є візитною карткою Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Спортивна команда з пішохідного туризму є вже 13-кратним чемпіоном Кіровоградської області. Двічі команда КДПУ посідала призові місця на студентському Чемпіонаті України (ІІ місце у 2002 році в Севастополі, ІІІ місце у 2004 році в Донецьку). Студенти педуніверситету є неодноразовими чемпіонами Кіровоградської області в особистому заліку. Так, випускниця природничо-географічного факультету Юлія Черна – чотириразова чемпіонка Кіровоградської області. На базі команди КДПУ існує збірна команда Кіровоградської області зі спортивного туризму.
В пошані в КДПУ і маршрутний спортивний туризм. За підсумками сезону 2011 року 2 туристські групи КДПУ стали чемпіонами України серед пішохідних походів І та ІІ категорії складності по Карпатах та Криму. 16 студентів стали чемпіонами України (!). У сезоні 2012 року туристська група КДПУ стала другою на Чемпіонаті України з водним походом І категорії складності по річках Синюха та Південний Буг. У 2012 році вперше туристська група КДПУ здійснила похід 4 категорії складності по Західному Кавказу (Росія). В сезоні 2013 року вже 8 туристських груп (більше 60 учасників) вирушили в походи різних категорій складності та видів туризму в Крим, Карпати, по Побужжю, по р. Південний Буг. Чотири походи візьмуть участь у заочному Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів. Очікуємо на нові звитяги на чемпіонатах.
Доцент КДПУ О.В.Колотуха бере участь у складі збірної команди України в міжнародному туристському проекті «Прапор України – на найвищих вершинах світу» - сходження на найвищі вершини в Австралії, Новій Зеландії, на Кавказі, на зимову Говерлу.

На сьогоднішній день спортивним туризмом в КДПУ займається більше 80 студентів з різних факультетів – природничо-географічного, фізичного виховання, іноземних мов, історії та права, фізико-математичного, філологічного, мистецького та близько 10 викладачів. Троє студентів виконали норматив «Кандидата в майстри спорту» зі спортивного туризму. В університеті розвиваються такі види спортивного туризму – пішохідний, водний, велосипедний, гірський, спортивне орієнтування, скелелазіння.
Всі ці передумови зумовили створення такої важливої громадської туристсько-спортивної структури як туристичний клуб Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, для проведення туристсько-спортивної роботи на якісно новому рівні. Адже це не тільки престиж нашого університету, а і всієї Кіровоградської області.
І ось 19 грудня 2013 року відбулися установчі збори туристичного клубу Кіровоградського державного педагогічного університету, який отримав назву «Мандри». Головою клубу обрано доцента кафедри географії Домаранського А.О. – палкого прихильника водних туристських мандрівок, його заступником – майстра спорту зі спортивного туризму, доцента Колотуху Олександра Васильовича. Обрана Рада клубу у складі 8 осіб. Ректорат КДПУ виділив для роботи клубу посаду інструктора. Чекає клуб на своє окреме приміщення.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений