Кіровоград: шляхи виходу регіону з системної кризи (фото)

Март 15, 2014 | Новини | Просмотров: 835 | Комментариев: 0

13 березня у приміщенні КІРУЕ відбувся круглий стіл «Шляхи виходу регіону з системної кризи».

Захід організований за ініціативою лідерів громадських організацій, членів обласної та міської Громадських рад, і був продовженням діалогу з представниками різних громадських сил, розпочатого на круглому столі 27 лютого. У роботі круглого столу взяли участь представники громадських організацій в тому числі громади Майдану, профспілок, органів самоврядування, засобів масової інформації, вчені та фахівці-експерти з різних питань життєдіяльності суспільства.
Запропонована у доповіді Сергія Жаданова модель самоврядування зацікавила присутніх і визвала жваве обговорення. Наведені моделі розвитку подій та аргументи на користь моделі громадянського суспільства наглядно продемонстрували необхідність створення громадянських центрів як третьої сили суспільства у противагу органам влади та органам місцевого самоврядування. Присутні висловлювались про необхідність перезавантаження всієї суспільної системи.
Було місце і емоціям та звинуваченням, персональній критиці присутнього на круглому столі міського голови О.Саінсуса. Секретар міської ради І.Марковський, також присутній на заході, у дебати не втручався.
Широке коло поставлених питань підняло чималу хвилю різнопланових пропозицій та ініціатив. Тому було прийняте рішення зібратись окремо за питаннями політики, економіки та соціальних потреб населення, на які крім зацікавлених організацій та осіб будуть запрошуватись експерти та антикризові фахівці. Пролунала пропозиція створення при обласній раді інституту громадських експертів.
Антикризовий круглий стіл увійшов у фазу постійно діючого. Діалог продовжується.

http://www.fotoinform.net/news/novosti-na-ukrainskom-yazike/kirovograd-ogoloshuyut-vidkritiy-konkurs-tvoriv-ese.html
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Социальные комментарии Cackle
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение на Андроид на Айфон и айпад и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете
 
Загрузка...

Загрузка...

Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений