Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: розпочався фестиваль документального кіно (ФОТО)

Ноябрь 25, 2013 | Новини | Просмотров: 592 | Комментариев: 0

Напередодні Х Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини відбулося засідання круглого столу, організатором якого виступилаДЕГО «Флора» м.Кіровограда (голова Л. Шестакова).

Представники ГО: «Взаємодія», «Територія успіху», «Серце матері», вчителі шкіл, викладачі вузів ознайомились з Програмою фестивалю.
Мета заходу: привернути увагу громадськості до актуальних питань з прав людини, сприяти розвитку відкритого діалогу про права людини, утвердженню становлення до людської гідності як найвищої цінності шляхом перегляду та обговорення документальних фільмів про права людини.
Фестиваль розпочнеться з 25 листопада у Кіровограді: ОУНБ ім.. Чижевського, ЗОСШ №№ 3,6,24. КДПУ, КНТУ, КІРУЄ, Кіровоградському прес-клубі.
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у фестивалі.

Світлана Ніколаєвська, фото автора.

Кіровоград: розпочався фестиваль документального кіно (ФОТО)


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете