Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: рейди продовжуються

Июль 25, 2014 | Новини | Просмотров: 740 | Комментариев: 0

Управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради продовжує здійснювати рейди обстеження стану об'єктів сезонної торгівлі у Кіровограді. Відповідне доручення профільному управлінню щодо наведення ладу з функціонуванням літніх торгівельних майданчиків надав секретар міської ради Іван Марковський.

Сьогодні, 25 липня, під головуванням завідувача сектора обліку стаціонарних об’єктів торгівлі Алли Козлової відбувся черговий такий рейд в мікрорайонах Попова та Жадова. У рейді взяли участь спеціалісти санітарно-епідеміологічної служби, спецінспекції та працівник правоохоронних органів. Загалом було обстежено 20 об'єктів сезонної торгівлі, серед яких три об'єкта з продажу овочів та фруктів, сім — з продажу квасу та десять літніх майданчиків.
За результатами рейду на продавців складено два адміністративних протоколи про порушення благоустрою міста та один приватний підприємець був запрошений до спецінспекції для додаткової перевірки документів.
Алла Козлова проінформувала, що всі суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють торгівлю без карток обліку об'єкту запрошені до управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення і наголосила, що кожен об'єкт торгівлі повинен вести свою діяльність відповідно до чинного законодавства та мати повний перелік необхідних дозвільних документів.

джерело


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете