Футболка Мерседес - скидки до 75%. Спешите на распродажу!

Кіровоград: продовжується моніторинг пасажирських перевезень

Сентябрь 26, 2013 | Новини | Просмотров: 890 | Комментариев: 1

26 вересня 2013 року о 7.30 та 8.00 перший заступник Кіровоградського міського голови Володимир Каніщев та начальник управління розвитку транспорту та зв'язку Кіровоградської міської ради Віктор Зубченко разом з представниками місцевих засобів масової інформації особисто перевірили роботу автобусів великої та середньої місткості, здійснивши контрольні поїздки в автобусах № 150 та № 101 від вулиці Попова до центру.

Управління розвитку транспорту та зв'язку Кіровоградської міської ради продовжує щоденне обстеження та фотофіксацію найбільших пасажироутворюючих зупинок за схемою руху автобусних маршрутів № 100, 101 та 150.
За результатами обстеження адаптовано графіки руху вищезазначених автобусів по вул. Полтавській (напрямок до центру) для забезпечення найшвидшого підвозу пасажирів, які о 7.30 прибувають приміським поїздом.

 за матеріалами
 


Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, або у Вас є бажання висловитися з приводу цієї статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки. Запропонуйте цю статтю друзям:
Автор Subscribe to Fotoinform.net: Кировоградские новости by Email Google

Загрузка...
Социальные комментарии Cackle

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool

Установите обновленное приложение для Андроид для Айфонов и айпадов и читайте свежие новости прямо на своем мобильном или планшете