Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш  Telegram  _ YouTube _ Facebook  

Кіровоград: Напиши лист міліціонеру

Сентябрь 13, 2013 | Новини | Просмотров: 2088 | Комментариев: 0

На Украіні стартувала широкомасштабна просвітницька акція для дітей "Лист міліціонеру".

За умовами акції всі діти загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл та ліцеїв - учні 3-5 класів упродовж з 1 вересня по 1 грудня цього року можуть написати свої листи співробітникам міліції. Важливо, щоб творчий лист виражав власні погляди і роздуми дитини. Наприклад, побажання, відгуки або ж власні погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер, а також у яких випадках він може прийти на допомогу.

 

1. Загальні положення.

1.1. Просвітницький творчий захід ,,Лист міліціонеру” – це відкритий захід, що проводиться з метою налагодження партнерських та довірливих стосунків працівника міліції з підростаючим поколінням, встановлення зворотнього зв’язку із молоддю, популяризації серед дітей видів міліцейської діяльності, профілактики причин та умов, що сприяють виникненню негативних явищ у дитячому середовищі.

1.2. Діти можуть направляти свої творчі листи з 01 вересня по 01 жовтня цього року. (У навчальних закладах про початок проведення заходу буде повідомлено під час проведення Всеукраїнського профілактичного заходу ,,Урок” працівниками підрозділів КМСД).

1.3. Найцікавіші листи будуть надруковані на шпальтах тижневика МВС України ,,Іменем Закону” та на відомчих сайтах МВС України.

1.4. Автори найцікавіших робіт будуть запрошені на проведення святкових заходів, присвячених Дню міліції та нагородженні цінними призами та подарунками.

2. Учасники

Захід проводиться серед учнів та вихованців 3-5 класів, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

3. Вимоги до робіт:

3.1. Творчий лист має виражати власні погляди та роздуми дитини.

3.2. ,,Лист до міліціонера” – є відкритим твором, у якому дитина може звернутись до працівника міліції та написати будь-які побажання, відгуки і свої погляди щодо того, яким має бути справжній міліціонер і в яких випадках він може стати в нагоді та допомогти, або ж дати міліціонеру певну пораду щодо спілкування з учнями.

3.3. Обсяг листа не більше однієї сторінки.

3.4. В кінці листа обов’язково має зазначатись:

- відомості про автора (прізвище, ім`я по-батькові, клас, група, вік);

- повне найменування навчального закладу;

 

Роботи надсилати на електронну адресу Управління кримінальної міліції у справах дітей МВС України: ditypolice@mvs.gov.ua або на адресу: 01021 м. Київ вул. Інститутська 29/3.

Загрузка...
Комментарии для сайта Cackle

Загрузка...
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений